Kodėl mes?

KODĖL VERTA RINKTIS MŪSŲ SIŪLOMUS KEMPERIUS AR KARAVANUS:

 1. Ilgametė patirtis. Nuo 2007 metų teikiame kemperių bei karavanų nuomos paslaugas.
 2. Siūlome kokybiškus Vokietijos gamintojų „Bürstner“ ir „HYMER“ modelius su gausia komplektacija, saugumo bei komforto įranga.
 3. Siūlomi Kemperiai (turistiniai automobiliai) ar Karavanai (prikabinami nameliai) –naujausių modelių ir su gamykline garantija, operatyviu servisas ir pagalba.
 4. Pagalbos kelyje paketas, KASKO draudimas, patarimai ir konsultacijos.
 5. Kemperio perdavimas galimas ir iš vakaro (tos dienos neįtraukiant į nuomos laiką), kad ramiai susidėjus daiktus ir pasiruošus, jau ankstyvą rytą galėtumėte išvykti į kelionę.
 6. Gausi komplektacija-MEDIA aparatūra, atgalinio vaizdo kamera, autopilotas, kalnų stabdis (retarderis), didelis 160 l šaldytuvas, transformuojamas dušas, kasetinis WC, markizė, erdvus garažas, kondicionierius, apsisukančios sėdynės, nuo lubų nuleidžiamos lovos, šaltų putų čiužiniai, tinkleliai ant langų, stoglangių ir durų, panoraminiai stoglangiai, kalnų stabdis-retarderis, antipraslydimno kontrolė ir dar daug kitų privalumų.
 7. Saugumo paketas– mes parūpinę ne tik standartine signalizaciją, bet ir tūrio davikliais salone, bei garažo patalpoje. Taip pat dūmų ir dujų signalizacijos.
 8. Nuo lubų nuleidžiama lova-nereikia vakarais iš stalo formuoti miegamos dalies
 9. Plačios įėjimo durys su tinkleliu ir ant durų.
 10. Kemperiai iki 2,85m aukščio, todėl stabilesni ir ekonomiškesni. Platesnė galinė ašis suteikia dar didesnį stabilumą kelyje.
 11. Ilgis iki 7m, todėl sutaupoma keliantis keltais ir kempinguose. Taip pat lengvesnis parkavimas ir manevravimas.
 12. Bendroji masė iki 3,5 t.-Vairuoti pakanka B kategorijos-nėra kelių mokesčių.

Tad laukiame Jūsų skambučio Tel. +37061809966 ar e-laiško info@keliaujukemperiu.lt

Sugrįžti į pradžia