Atstovaujame:

BÜRSTNER Kemperiai ir Karavanai (Vokietija)

http://www.buerstner.com/de/

Vokietijos gamintojo kemperiai ir karavanai Bürstner-tai Hymer grupei priklausanti gamykla orientuota į kokybiškų kemperių ir karavanų gamybą. Geriausias Kainos ir Kokybės santykis, tai jų vizitinė kortelė. Už tai jau antrus metus iš eilės apdovanojami aukso medaliu.-„Best Value for Money“.

WELL-BEING geriausia savijauta, komfortas, patogumas, patikimumas-tai jų devizas ir garantija. Apsilankykite jų internetiniame puslapyje:

http://www.buerstner.com/de/

ir išsirinkite tinkamiausią arba paskambinkite mums-padėsime.

AKCIJA!!! 2016 m. SUMMER EDITION modeliams iki 10.000 EUR nuolaida!!!

http://www.buerstner.com/de/reisemobile/summer_edition.html

Gausybė įrangos už bazinio automobilio kainą-Taip pat plačiausias papildomos įrangos pasirinkimas sukomplektuojant labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį modelį. Visų pirma tai paketai, kuriuos renkantis sutaupote nemažas sumas, negu užsakant atskirai-Shassi paketas, Komforto paketas, Dizaino paketas, Žiemos paketas ir t.t..

Spalvos pasirinkimo galimybė-tai siūlo labai mažai gamintojų ir paprastai kainuoja ženkliai brangiau- Bürstner tai siūlo labai gera kaina. Individualiai ar paketuose galima pasirinkti panoraminius stoglangius virš miegamojo lovų, svetainės, kondicionavimo sistemos, ventiliatoriai, Lengvo lydinio ratlankiai, garso aparatūra, Media, navigacija, atgalinio vaizdo kamera, LED žibintai, markizė, galingesnis variklis, USB jungtys salone, Odinis vairas, Tempomatas, Borto kompiuteris, elektros ir saugumo paketai, papildoma lauko ir vidaus apdaila ir daug kitų priedų.

Pažemintos ratų bazės Bürstner kemperiai suteikia papildomą stabilumą, patogumą. Jo paties aukštis  2,75 m, 0 viduje 2m aukštis.

Kokybiškos medžiagos ir surinkimas- Bürstner kemperiai ir karavanai pagaminti dar 80-aisiais metais ekploatuojami iki šiol. Tuo gali pasigirti labai mažai kemperių gamintojų

Garantijos, operatyvus atsarginių detalių, bei priedų tiekimas. Tuo vėlgi mažai kas gali didžiuotis. Iki 10 metų garantija, o atsitikus autoįvykiui ar gedimui labai svarbu kuo greičiau gauti reikiamas dalis, kurias kiti gamintojai gali tiekti iki kelių mėnesių. Bürstner palaiko labai platų atsarginių detalių asortimentą, dirba be išeiginių ir vasaros atostogų. Reikalingos detalės gali būti pristatytos ir per 3 dienas.

Išbandykite naujųjų kemperių ekpozicinius modelius ir pasinaudodami kemperių nuomos paslauga. tai padės apsispręsti.

Paskambinkite ar parašykite-suteiksime daugiau informacijos ir padėsime priimti teisingiausią sprendimą.

Dėl naujų kemperių pirkimo pasiteirauti Tel 8 618 09966 arba e-paštu info@keliaujukemperiu.lt Darius

Galima ir lizingo paslauga!

http://www.buerstner.com/de/


REIMO

http://www.reimo.com/

Atsarginės dalys ir priedai

 

M

O

VERA

 

http://www.movera.com/

Atsarginės dalys ir priedai