DUK

Ar vairavimui pakanka B kategorijos vairuotojo pažymėjimo? 
Taip, pakanka - visi mūsų nuomojami kemperiai - iki 3500kg bendros masės, todėl pakanka B kategorijos pažymėjimo.

 


 

Kokios vidutinės kuro sąnaudos
Vidutinės kuro sąnaudos - apie 10l/100km. Labai priklauso nuo važiavimo būdo ir greičio. Užmiestyje, besigrožint apylinkėmis, naudos 8l/100km, o autobane, paspaudus - ir 12-13 litrų gali vartoti.

 


 

Ar galima su nuomotu kemperiu ar karavanu vykti į užsienį? 
Taip, žinoma, 90% klientų su jais vyksta už Lietuvos ribų. Nors pastebima tendencija ir norinčių keliauti po Lietuvą ar Baltijos šalis.

 

 


 

Kokia Frančizės suma? 
Frančizė 500-800 eur, priklausomai nuo kemperio. Kemperių tiek civilinis, tiek KASKO draudimai su nuomos paslauga, todėl nebus taikomas regresas - nereikės padengti dalį nuostolių sumos, nukentėjusiems dėl Jūsų kaltės. Beje, mūsų kemperiai turi apsaugos sistemas, nors to ir nereikalauja draudimas.

 


 

Ką geriau rinktis nuomai - kemperį ar karavaną? 
Tai labai priklauso nuo keliavimo būdo - jei norite daugiau judėti ir kaskart nakvoti vis kitoje vietoje, tada tik Kemperis. Bet jei mėgstate nuvykus kelias dienas apsistoti ir mėgautis ramybe, tada verta svarstyti ir karavano nuomą.

 


 

Kokį kemperį patartumėte rinktis? 
Tai priklauso nuo keliaujančių skaičiaus ir keliavimo būdo. Jei esate labiau linkę judėti ir norite lankyti ir miestus, tada patariame aukoti erdvę ir komfortą, bei rinktis VAN tipo kemperiuką, pvz. mikroautobuso bazės ar VAN 132. Juose kas vakarą teks iš stalo formuotis lovas, bet turėsite manevringumą. Jei norisi ir komforto, tada patariame rinktis erdvesnius, su nuo lubų nuleidžiamomis dvigulėmis lovomis, kemperius. Patogu, nes vakarais nereikia vargti iš stalo formuojant lovos. O ryte - paspaudėte mygtuką ir net neklota lova jau palubėje. Mūsų visi kemperiai - iki 3m aukščio, neturi alkovų-būdų virš kabinos, todėl visur be problemų pravažiuosite. Gale didėlė bagažinė daiktams ar dviračiams.

 


 

Ar nebus karšta keliaujant? 
Mūsų nuomojami kemperiai turi kondicionierius ir reversinius ventiliatorius su termostatu, tad bus palaikoma norima temperatūra. Juos galima naudoti net lyjant lietui-visada bus užtikrinama  vėsa ir gaivus oras viduje, o gaminant maistą veiks kaip gartraukis. Kemperiai tuo ir patogūs, kad galite bet kada koreguotis maršrutą ir jei kažkur nusimato lietus ar kaitra, Jūs galite pasukti kitu maršrutu. Esant pageidavimui, uždėsime papildomą kondicionierių ant stogo, vietoje stoglangio.

 


 

Ar yra kokie papildomi kelių ar kiti mokesčiai kemperiams ir karavanams?
Ne, mokami tokie patys mokesčiai kaip bet kuriam lengvajam automobiliui. Lenkijoje, Vokietijoje keliai nemokamai. Austrija, Čekija, Vengrija Vinjetės Italija, Prancūzija turi mokamas autostradas. Norvegijoje, Švedijoje - mokami tiltai tuneliai. Čia patariame užregistruoti valstybinį nr savo kelionės periodui www.epass24.com ir mokesčiai bus nuskaičiuoti nuo kortelės sumažintu tarifu. Iš mūsų pusės - jokių papildomų mokesčių.

 


 

Ką daryti, jei sugenda kemperis? 
Mūsų kemperiai turi gamyklines garantijas ir juos prioriteto tvarka skubiai sutvarkomi autorizuotuos servisuose. Taip pat turi pagalbos kelyje paketus, tad net nuleidus pvz. padangą, paskambinus atvyksta pagalba ir operatyviai sutvarko. O jei remontas užtrunka, mes pateikiame naują kemperį, kuris būna skirtas pardavimui, nes teikiame ne tik kemerių nuomos paslaugas, bet ir parduodame naujus kemperius, todėl pasirinkę mus tikrai neliksite be kemperio.

 


 

Ar yra kilometražo apribojimų? 
Jei nuomojatės kemperį bent 10 dienų, apribojimų jokių nėra. Mes tik nuoširdžiai patariame nedirbti per atostogas vien tik vairuotoju, bet rasti laiko ir poilsiui, bei pramogoms. Net vykstant po kelionės link namų, suplanuokite maršrutą taip, kad tai nebūtų tik nuobodus važiavimas. Stokite prie pakeliui esančių objektų ar pramogų zonų - druskų kasyklų, urvų, vandens pramogų parkų. Ar tiesiog praeikite pažintiniu taku, pravažiuokite dviračiais.

 


 

Ar brangu keliauti kemperiu? 
Tai nebus pigiau, negu renkantis kelionę į pvz. Turkijos viešbutyje. Bet čia Jūs turėsite nepalyginamai daugiau laisvės ir pasirinkimų - stosite kur norėsite, būsite tiek laiko, kiek norėsite. O ką jau kalbėti apie mėgavimąsi vietiniu maistu, ar galimybę koreguotis maršrutą pagal nuotaiką, norus ar orą. Turėsite savo patalynę, savo dušą savo wc, savo irklentę, banglentę ar dviratį. Taupant, galite net nevykti nakvynei į kempingus, o naudotis www.park4night.com programėle - ten dažnai būna ir vietos išleisti panaudotą vandenį ir prisipildyti naujo, tad Jūsų papildomos išlaidos - tik kuras 50-60 eur dienai. Na ir maistas, kuriam išleidžiate pinigus net ir nekeliaujant.

 


 

Ar saugu keliauti kemperiu? 
Kelyje visada reikia būti atidiems, o atvykus į kempingą dažniausiai yra saugu. Jei stojate naudojantis www.park4night.com , tada jau labiau reikia pasirūpinti saugumu, bet mūsų kemperiai turi saugos sistemas su tūrio davikliais, tad galite saugiai jaustis. O jei kas lystų į bagažo skyrių ar per duris, suveiktų signalizacija. Taip pat esame sudėję TRIGAS Alarm, kuris įspėja, esant dujų nuotėkiui, padidėjus smalkių koncentracijai ar jei kas bando įpurkšti narkotines dujas. Mums svarbu, kad grįžtumėte po kelionės be nemalonių nutikimų.

 


 

Kas neįskaičiuota į kainą? 
Patalynė, kuras, indai, stalo įrankiai – jūsų. Nors, poreikiui esant, net ir juos galime pasiūlyti. Visa kita - jau įskaičiuota - pilni dujų balionai, pilnas vandens bakas, el kabeliai su perėjimais, lygio reguliatoriai, stabilumo atramos, žarna vandeniui su antgaliais, lauko baldai, kavinukas, arbatinukas, kamščiatraukis, valymo priemonės ir kilimėliai.

 


 

Kada galima pasiimti kemperį, kaip skaičiuojasi nuomos laikas ir ar galima pas Jus palikti savo automobilį, o gal atliekate kemperio pristatymo paslaugą? 
Kemperį stengiamės paruošti dieną prieš ir pasiūlome galimybę jį pasiimti iš vakaro, nemokamai. Pas mus taip pat galima saugiai palikti automobilį, uždaroje, rakinamoje aikštelėje su vaizdo stebėjimo įranga. Nuomos laiką galime skaičiuoti paromis arba pilnomis dienomis – taip, kaip Jūs pageidausite ir būsite suplanavę išvykimą ir grįžimą. Galime ir pristatyti kemperį, bet tai kainuoja papildomai, todėl labiau rekomenduojame atvykti pas mus iš vakaro, palikti savo automobilį, ramiai perimti kemperį, išklausyti instruktažą, pasirinkti norimų priedų ir išvykti dėtis daiktų ir ruoštis kelionei. O po kelionės, išsikrausčius kemperį, atvykti pas mus ir su savo automobiliu grįžti namo.

 

 

Norite užsisakyti?

Maloniai kviečiame susisiekti kemperio ar karavano nuomos ir pirkimo klausimais.