Karavanų ir kemperių servisas

Kemperių ir karavanų aptarnavimas

Karavanų ir kemperių servisas - pasirūpinsime jūsų kemperiu ar karavanu nuo garantinio aptarnavimo iki remonto ar papildomos įrangos montavimo. Kemperiai ir karavanai - ne įprasta transporto priemonė, kurią naudojame kelionėms į darbą ar parduotuvę. Šio tipo transportas vienos kelionės metu nukeliauja šimtus ar net tūkstančius kilometrų, todėl ir jos nusidėvėjimas vyksta sparčiau. O ir įrangos čia - gerokai daugiau, nei įprastuose automobiliuose. Pradedant vėdinimo sistema, baigiant dujomis namelio šildymui. Galime pasiūlyti Jums visas paslaugas, kurių tik prireiks tam, kad kemperis ar karavanas Jums tarnautų daugybę metų ir teiktų maksimalų komfortą.

Serviso paslaugos

01

Garantinis ir pogarantinis aptarnavimas

Rūpinamės garantiniu ir pogarantiniu aptarnavimu.

02

Elektros įrangos montavimas

Saulės baterijų, akumuliatorių ir inverterių montavimas.

03

Pakabos sistemos montavimas

Montuojame E&P Hydraulics sistemas ir ne tik.

04

Papildomos įrangos montavimas

Įvairios papildomos įrangos montavimas.

05

Dujos ir šildymas

Dujų balionų montavimas ir šildytuvų remontas.

06

Kondicionieriai

Montuojame ir remontuojame įvairius kondicionierius.

07

Remontas

Plataus spektro remonto paslaugos.

08

Kemperių priežiūra

Apžiūrėsime ir pasiūlysime paslaugas pagal jūsų poreikius.

Karavanų ir kemperių servisas - tiek sugedus, tiek ruošiantis naujam sezonui

Kaip ir bet kuri kita transporto priemonė, taip ir kemperiai ar karavanai bei jų detalės dėvisi. Todėl galime operatyviai užsakyti ir pakeisti bet kurią sugedusią ar atitarnavusią detalę. Galime atlikti plataus spektro techninį remontą, sumontuoti hidraulines pakabos sistemas ir atlikti kitus remonto darbus.
Net jei Jūsų namelis ant ratų puikiai dirba, prasidėjus naujam sezonui, prieš leidžiantis į kelionę, visuomet rekomenduojame atlikti patikrą ir pasirūpinti, kad į kelią išvyktumėte su tikrai techniškai tvarkingu transportu. Juk kemperis ar karavanas - tai ne tik transporto priemonė, bet ir Jūsų atostogų namai. O sugedus kelyje, gali būti sugadintos visos atostogos, sugaišta daug laiko ir iššvaistyta pinigų. Tad verta patikrinti tiek važiuoklę, tiek techniką, įmontuotą kemperio viduje, dar prieš leidžiantis į kelią.

Papildomos įrangos montavimas

Esame oficialūs HYMER, Bürstner, ERIBA, Carado atstovai, tad rūpinamės garantiniu ir pogarantiniu aptarnavimu. Taip pat, galime pasirūpinti ir papildomos įrangos kemperyje ar karavane montavimu. Dujų balionų, šildytuvų ar buitinės technikos keitimu ar papildymu. Dirbame su patikimiausiais technikos tiekėjais, todėl galite būti tikri, kad techniką, kurią Jums sumontuosime, bus kokybiška ir patikima. Bedradarbiaujame su DOMETIC, ELEKTROLUX, THULE, FIAMMA, REICH, THETFORD, TRUMA, REMIS, TELAIR ir kitais kokybiškais tiekėjais. Galime sumontuoti saulės baterijas, akumuliatorius ar inverterius.
Susisiekite su mumis šiais kontaktais, jeigu norite gauti daugiau informacijos ar užsiregistruoti vizitui.

Norite užsisakyti?

Maloniai kviečiame susisiekti kemperio ar karavano nuomos ir pirkimo klausimais.