Kelionė kemperiu po Norvegiją – Trolių kelias

mark-konig-mx94V7uE1eU-unsplash.jpg
 
Klientas Jonas grįžo iš kelionės po Norvegiją. Jo pagrindinė rekomendacija gan ekstremali - Trolių kelias (Trollstigen road).
 
Ar verta?
 
Šis kelias yra žinomas, kaip vienas įspūdingiausių. Jame pilna sustojimo vietų, kuriose galėsite pasižiūrėti į atsiveriančią kalnų panoramą. Važiuojant šiuo keliu galite pamatyti žymųjį Stigfossen krioklį, kuris užgniauš kvapą. 
 
Kempingai
 
Yra keletas stovyklaviečių esančių netoli Trolių kelio. Stovyklavietė Trollstigen yra tiesiogiai šalia kelio – čia galite apsistoti su palapinėmis, kemperiu ar prikabinamu nameliu. Be to, yra keletas kitų stovyklaviečių teritorijoje, tokių kaip Geirangerfjord Camping, Stranda Camping ir Valldal Camping.
 
Kokiu metu galima važiuoti?
 
Trolių keliu važiuoti galima tik nuo balandžio vidurio iki spalio vidurio, tačiau viskas priklauso nuo oro sąlygų. Prieš važiuojant siūlome patikrinti keletą šaltinių: 
  • Trollstigen kamera: spausti čia. Matysite tiesiogiai, koks oras ir sąlygos. 
  • Rauma savivaldybės oficialią svetainę – čia rasite informaciją, ar kelias atidarytas bei kokie apribojimai.
  • Norvegijos kelių administracijos oficiali svetainė: spausti čia. Rasite informaciją apie dabartinę kelio būklę.
 
Ar Trolių kelyje yra vienos krypties eismas?

Taip, Trolių kelias yra vienos krypties. Automobiliai važiuoja laikrodžio rodyklės kryptimi į viršų. Ši vienos krypties sistema padeda valdyti eismo srautą ir užtikrinti vairuotojų saugumą.

Norite užsisakyti?

Maloniai kviečiame susisiekti kemperio ar karavano nuomos ir pirkimo klausimais.