Karavanų nuoma

Bürstner PREMIO LIFE 415TK

Bürstner PREMIO LIFE 415TK

Komfortabilus ir erdvus. Patikimo Vokietijos gamintojo.

55 - 120€ / d.

2024

Pagaminimo metai

< 1,5 t.

Bendroji masė

2,12 m.

Plotis

4

Miegamos vietos

Bürstner PREMIO LIFE 430TS

Bürstner PREMIO LIFE 430TS

Ekonomiškas ir praktiškas prikabinamas namelis.

50 - 110€ / d.

2023

Pagaminimo metai

1,2 t.

Bendroji masė

2,1 m.

Plotis

5

Miegamos vietos

Bürstner PREMIO LIFE 490TK

Bürstner PREMIO LIFE 490TK

Aukštos kokybės, patikimo Vokietijos gamintojo, erdvus prikabinamas namelis. Su dviaukšte lova gale.

60 - 130€ / d.

2024

Pagaminimo metai

< 1,5 t.

Bendroji masė

2,3 m.

Plotis

6

Miegamos vietos

Bürstner Premio Plus 440TK

Bürstner Premio Plus 440TK

Komfortabilus, tačiau erdvus. Puikiai tinka didesniam žmonių kiekiui.

70 - 130€ / d.

2024

Pagaminimo metai

< 1,5 t.

Bendroji masė

2,3 m.

Plotis

7

Miegamos vietos

Karavanų nuoma norintiems, saugių, patogių ir įsimintinų kelionių su nameliu ant ratų. Karavanai - nuostabus pasirinkimas, norintiems apkeliauti Lietuvą ar Europą, neieškant ir nemokant už viešbučius ar vilas, o savo namus vežantis ant ratų kartu su savimi. Nuostabiai patogūs, kokybiški, jaukūs ir ergonomiški karavanai, kuriuos, prikabinę prie savo automobilio, galėsite nusigabenti į gražiausius kampelius. Galėsite nakvoti ant ežero ar upės kranto, per erdvų stoglangį prieš užmiegant stebėdami žvaigždes. Rytą pradėti maudynėmis upėje, čia pat, karavane pasigamintais šviežiais pusryčiais ir planais kur keliauti ir ką atrasti toliau. Susisiekite su mumis šiais kontaktais ir užsisakykite namelį ant ratų kitai savo kelionei.

Karavanų nuoma - puikus būdas keliauti ir aplankyti gražiausius Lietuvos ir Europos kampelius

Kelionės su prikabinamais nameliais ant ratų - visada įsimintinos, patogios ir kupinos įspūdžių. Kai kiekvieną naktį galite praleisti vis kitame mieste, besigrožėdami nuostabiausiais kraštovaizdžiais. Kas kartą miegoti patogioje lovoje su savo jaukia patalyne. Nešvaistyti pinigų ir laiko, viešbučių paieškoms. 
Atstovaujame Europoje žinomus, dešimtis metų patirties sukaupusius Vokietijos karavanų gamintojus - Bürstner bei Eriba.

Abu gamintojai orientuojasi į aukštą kokybę, ergonomišką dizainą, namų jaukumą interjere ir visišką komfortą keliaujant. Karavaną kabinant prie lengvoho automobilio, užtenka B kategorijos vairuotojo pažymėjimo.

Kuo išskirtinės kelionės karavanu?

Jeigu paklaustumėte, kuo išsiskiria keliavimas karavanu nuo kitų keliavimo būtų, pirmiausia ir svarbiausia išskirtume laisvę ir komfortą. Kai galite bet kurią akimirką keisti ir perplanuoti maršrutus. Kai nereikia nieko iš anksto ieškoti, rinktis ir rezervuoti. Kai galite laiką leisti gamtoje, neprarasdami jokių patogumų - turint nuosavą dušą, wc, virtuvėlę ir nepaprastai patogią lovą. Kai galite apžiūrėti gražiausius pasaulio miestus, karavaną saugiai palikę kempinge, visą dieną tyrinėdami ir važinėdami, vakarui sugrįžti į savo namus ant ratų. Patikėkite, tokios kelionės padovanoja daugybę įspūdžių, gražių akimirkų ir pažinimo džiaugsmo. Parašykite mums užklausą su Jus dominančia data, ar tiesiog paskambinkite telefonu +37061809966 ir mes atsakysime į visus Jums kylančius klausimus. O galbūt - iš karto sutarsime datą Jūsų vizitui, apžiūrėti ir išsirinkti karavaną, kuris nuneš į įsimintiniausias gyvenimo atostogas.

Norite užsisakyti?

Maloniai kviečiame susisiekti kemperio ar karavano nuomos ir pirkimo klausimais.