Parduodami karavanai

Karavanai vietoje

Bürstner PREMIO LIFE 415TK

Bürstner PREMIO LIFE 415TK

Komfortabilus ir erdvus. Patikimo Vokietijos gamintojo.

18,900 €

2024

Pagaminimo metai

< 1,5 t.

Bendroji masė

2,12 m.

Plotis

4

Miegamos vietos

Bürstner PREMIO LIFE 430TS

Bürstner PREMIO LIFE 430TS

Ekonomiškas ir praktiškas prikabinamas namelis.

18,900 €

2023

Pagaminimo metai

1,2 t.

Bendroji masė

2,1 m.

Plotis

5

Miegamos vietos

Bürstner PREMIO LIFE 490TK

Bürstner PREMIO LIFE 490TK

Aukštos kokybės, patikimo Vokietijos gamintojo, erdvus prikabinamas namelis. Su dviaukšte lova gale.

18,900 €

2024

Pagaminimo metai

< 1,5 t.

Bendroji masė

2,3 m.

Plotis

6

Miegamos vietos

Bürstner Premio Plus 440TK

Bürstner Premio Plus 440TK

Komfortabilus, tačiau erdvus. Puikiai tinka didesniam žmonių kiekiui.

23,800 €

2024

Pagaminimo metai

< 1,5 t.

Bendroji masė

2,3 m.

Plotis

7

Miegamos vietos

Parduodami karavanai - aukštos kokybės, vokiečių gamintojo, prikabinami nameliai ant ratų Jūsų nuostabioms ir patogioms kelionėms po Lietuvą ar Europą. Karavanai - puiki kemperių alternatyva, kuri suteikia daugiau mobilumo kelionėse. Karavanas - prikabinamas prie automobilio, todėl nuvykus į kitą šalį ar miestą, jį galite atkabinti ir saugiai palikti, pavyzdžiui, kempinge. O miesto apžiūrėti galite vykti tik savo automobiliu. taip lengviau manevruojant dideliuose, judriuose miestuose. O po miesto apžvalgos, poilsiui ir nakvynei galite grįžti į karavaną. 
Esame kelionių su nameliai ant ratų entuziastai, todėl suteiksime Jums visą reikiamą info, renkantis kurį karavaną įsigyti, į ką atsižvelgti renkantis bei kaip ir kur patogiai su juo nukeliauti. Spauskite čia ir susisiekite su mumis konsultacijai ar patogaus laiko apsilankymui pas mus aptarti.

Parduodami karavanai - itin aukštos kokybės, garantuojantys visišką komfortą kelionėje

Atstovaujame pasaulyje pripažintus, Vokietijos karavanų gamintojus, kurių gaminiai pasižymi itin aukšta kokybe, komfortu ir patvarumu. 

Bürstner gamintojas pasižymi itin jaukiu interjeru, aukštos kokybės apdailos detalėmis ir itin ergonomišku dizainu. Kurio dėka, net ir nedidelėje erdvėje, patogiai sutalpinamos visos poilsiui ir gyvenimui reikalingos dedamosios - lovos, daiktų laikymo erdvės, tualetas bei dušas, virtuvėlė bei poilsio zona.

Eriba gamintojo gaminami karavanai nenusileidžia savo kokybe ir jaukiu, namais dvelkiančiu interjeru bei funkcionalumu. Daugiau nei 60 metų gamybos patirtis leidžia gamintojui sukurti tokius karavanus, kuriuose rasite viską, ko jums reikės nuostabioms, patogioms ir įsimintinoms kelionėms ir atostogoms.

Išsirinkite iš jau turimų vietoje karavanų arba užsisakykite pagal savo individualius poreikius

Savo asortimente galime pasiūlyti karavanus, kuriuos galite apžiūrėti ir įsigyti iš karto. Tačiau, jeigu jausite, kad Jūsų poreikių patenkinimui kažko trūksta - padėsime sukomplektuoti ir užsisakyti karavaną, pagal Jūsų individualius norus. Visuomet rekomenduojame išsinuomoti karavaną ir išbandyti kelionę tokiu būdu, jeigu dar nesate to bandę. Tuo pačiu - išbandyti ir patikrinti, "pasimatuoti" konkretų karavano modelį. Susisiekite su mumis šiais kontaktais ir užduokite mums visus Jums kylančius klausimus, Arba susitarkime konkretų, Jums patogų laiką vizitui pas mus, kai galėsite viską aptarti ir apžiūrėti. Yra galimybė karavaną įsigyti išsimokėtinai.

Norite užsisakyti?

Maloniai kviečiame susisiekti kemperio ar karavano nuomos ir pirkimo klausimais.